Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Remove
fi: Poista

en: Name
fi: Nimi

en: Custom
fi: Oma
