Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: Name
gl: Nome

en: Custom
gl: Personalizado
