Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Remove
hr: Ukloni

en: Name
hr: Naziv

en: Custom
hr: Prilagođeno
