Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Name
hu: Név

en: Custom
hu: Egyéni
