Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Name
is: Nafn

en: Custom
is: Sérsniðið
