Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
