Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
