Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Name
ku: ناو

en: Custom
ku: درووستکراو
