Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Custom
ne: अनुकूल
