Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
