Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Remove
vi: Xoá

en: Name
vi: Tên

en: Custom
vi: Tùy chỉnh
