What links here (2.1.11) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Link
sv: Länk

en: What links here
sv: Vad som länkar hit

en: About
sv: Om

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: Entity reference
sv: Objektsreferens
