What links here (2.1.11) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Link
uk: Посилання

en: What links here
uk: Посилання сюди

en: About
uk: Про модуль

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Entity reference
uk: Посилання на сутність

en: Nothing to do.
uk: Нічого робити.
