What links here (2.1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Link
hu: Hivatkozás

en: What links here
hu: Ami ide hivatkozik

en: About
hu: Leírás

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Entity reference
hu: Entitáshivatkozás
