Whatsapp Bubble (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Message
es: Mensaje

en: Custom
es: Personalizado

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: center
es: Centrar

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: Alignment
es: Alineación

en: About
es: Acerca de
