Whatsapp Bubble (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: Custom
uk: Власний

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: bottom
uk: знизу

en: top
uk: зверху

en: center
uk: по центру

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: About
uk: Про модуль

en: middle
uk: середина

en: Vertical alignment
uk: Вертикальне вирівнювання
