Whatsapp Bubble (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: Custom
cs: Vlastní

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: About
cs: Popis
