Whatsapp Bubble (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Custom
hu: Egyéni

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: center
hu: közép

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Alignment
hu: Igazítás

en: About
hu: Leírás
