Whatsapp Bubble (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Custom
pl: Własne

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: About
pl: O stronie
