Whatsapp Bubble (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: Custom
ru: Собственная

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: bottom
ru: снизу

en: top
ru: сверху

en: center
ru: по центру

en: left
ru: слева

en: right
ru: справа

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: About
ru: Информация

en: middle
ru: посредине

en: Vertical alignment
ru: Вертикальное выравнивание
