Whatsapp Bubble (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Message
el: Μήνυμα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: center
el: κέντρο

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: About
el: Περί
