Whatsapp Bubble (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Message
lt: Žinutė

en: Custom
lt: Savitas

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: About
lt: Apie

en: middle
lt: Per vidurį
