Whatsapp Bubble (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Message
fa: پیغام

en: Custom
fa: سفارشی

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Alignment
fa: تراز

en: About
fa: درباره
