Whatsapp Bubble (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Message
id: Pesan

en: Custom
id: Tersuai

en: bottom
id: bawah

en: top
id: atas

en: left
id: kiri

en: right
id: kanan

en: Alignment
id: Perataan

en: About
id: Tentang
