Whatsapp Bubble (1.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Message
vi: Thông điệp

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: bottom
vi: đáy

en: top
vi: đỉnh

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: Alignment
vi: Căn chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Vertical alignment
vi: Canh hàng dọc
