Whatsapp Bubble (1.0.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Message
cy: Neges

en: Custom
cy: Addasu

en: center
cy: canol

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Alignment
cy: Aliniad
