Whatsapp Bubble (1.0.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Message
eu: Mezua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: About
eu: (r)i buruz
