Whatsapp Bubble (1.0.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Message
oc: Messatge

en: Custom
oc: Personalizat

en: center
oc: centre

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: Alignment
oc: Alinhament

en: About
oc: A prepaus
