Whatsapp Bubble (1.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Message
ro: Mesaj

en: Custom
ro: Personalizat

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Alignment
ro: Aliniere

en: About
ro: Despre
