Whatsapp Bubble (1.0.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: Custom
sv: Anpassad

en: bottom
sv: längst ned

en: top
sv: längst upp

en: center
sv: centrerad

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Alignment
sv: Placering

en: About
sv: Om

en: Default message
sv: Förvalt meddelande
