Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Image
ru: Изображение

en: Created
ru: Создано

en: User role
ru: Роль

en: Authored by
ru: Автор

en: Filter by
ru: Фильтровать по

en: Changed
ru: Изменение

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Language code
ru: Код языка

en: Restrict to the selected roles
ru: Ограничить для выбранных ролей

en: Access token
ru: Ключ доступа

en: The username of the content author.
ru: Имя пользователя автора содержимого.

en: Include the anonymous user.
ru: Включить анонимного пользователя.

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
