Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Image
se: Govva

en: Created
se: Almmuhuvvon
