Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: Created
af: Geskep

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Language code
af: Taalkode
