Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Image
ar: الصورة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Filter by
ar: تصفية

en: Changed
ar: تم التغير

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Restrict to the selected roles
ar: مخصص لأدوار معينة

en: UUID
ar: المعرف UUID
