Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Image
el: Εικόνα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Restrict to the selected roles
el: Περιορισμός στους επιλεγμένους ρόλους

en: The username of the content author.
el: Το όνομα χρήστη του συντάκτη περιεχομένου.
