Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Image
eo: Bildo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
