Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: - None -
fil: - Wala -

en: Created
fil: Inilikha
