Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image
hr: Slika

en: Created
hr: Stvoreno

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: Authored by
hr: Autor

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Language code
hr: Kôd jezika
