Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
