Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Language code
ku: کۆدی زمان
