Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Created
lt: Sukurta

en: User role
lt: Narių rolės

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
