Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Language code
mn: Хэлний код
