Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
