Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Language code
nn: Språkkode
