Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: ID
ps: پېژند

en: User role
ps: غړي نده (رول)

en: Filter by
ps: چاڼ پر
