Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
