Password reset to whatsapp (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
tr: Parola sıfırlama yönergeleri %name için %email adresine postalandı.

en: Social
tr: Sosyal

en: Username or email address
tr: Kullanıcı adı ya da e-posta adresi

en: Password reset instructions will be mailed to %email. You must log out to use the password reset link in the email.
tr: Parola sıfırlama yönergeleri %email adresine gönderilecek. E-postadaki parola sıfırlama bağlantısını kullanmak için oturumu kapatmanız gerekir.

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
tr: Kayıtlı e-posta adresinize parola sıfırlama yönergeleri gönderilecek.
