What's New (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: URL
be: Спасылка

en: Site
be: Сайт

en: Key
be: Ключ

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Site key
be: Ключ сайту
