What's New (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Site
ca: Lloc

en: Key
ca: Clau

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Dashboard
ca: Tauler
