What's New (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Site
es: Sitio

en: Key
es: Clave

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Dashboard
es: Panel de control
